Profile cover photo
Profile photo
Дитячий табір Волинська Січ
33 followers -
Дитячий табір
Дитячий табір

33 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Отаман (керівник) Дитячого табору "Волинська Січ" - Василь Іванович (багато хто знає його за псевдом "Квочка") - з 2001 по 2008 роки ходив на козацькій чайці "Пресвята Покрова" по світу. Протягом цього періоду козак встиг побувати в Польщі, Литві, Швеції, Данії, Німеччині, Голандії та у Франції (в останніх двох країнах був наказним отаманом чайки). Про справжнє козацьке життя та морські походи Василь Іванович знає не тільки з книжок чи розповідей, а сам все спробував. Крім того, з 1996 року "Квочка" займається з дітьми сплавами на байдарках по річках Рось, Ірпінь, Десна, Дніпро. Він дуже відповідальний та гарний наставник.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Шацькі озера приймуть дитячий патріотичний табір «Волинська січ»
Add a comment...

Post has attachment
Оголошуємо гостей 1-го заїзду Дитячого табору "Волинська Січ" - Святослав Бойко та Іван Забабаха!
Для дітей співатиме та розказуватиме цікаві історії зі свого життя Святослав Бойко – лідер гурту «Широкий Лан», волонтер, учасник подій на Майдані, де пройшов саме пекло, отримав важку контузію, лікувався у Польщі. Зараз допомагає бійцям на Сході, їздить Європою з акустичними виступами. На даний момент, Святослав, перебуває в Польщі з четвертим акустичним туром. Щойно вернеться він з Європи і зразу приїде до нас у гості, поділиться своїми враженнями.
І ще один дуже важливий гість нашого табору – Іван Забабаха. Він останній козак у своєму роду, який продовжувався понад триста років. Два десятки років тому він із однодумцями вирішив спорудити справжню козацьку чайку. І за цей час об’їздив на ній майже увесь світ. Сучасні козаки подолали більше двадцяти тисяч морських миль. Вони побували у Туреччині, Німеччині, Данії, Швеції, Норвегії, Нідерландах, Франції, Великобританії. Учасники Дитячого табору "Волинська Січ"-2016 почують від незвичайного гостя про морські походи, життя і побут козаків!
Photo
Photo
2016-06-14
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Вийшла ще одна стаття про нашого колегу з Дитячого табору "Волинська Січ".
"...Пливли маршрутами, якими в давнину пересувалися козаки, — з-під поли жупана Забабаха витягає карти. — Одразу вирушили до турецького Стамбула. Коли прийшли в порт, дали салют, усе було в диму. На гелікоптері прибула поліція і сказала — терористи. Почала вимагати документи. А в нас — ні закордонних паспортів, ні віз. Забрали до буцегарні. Сиділи там вісім годин. Дали запит про нас в Україну. Депутати за день ­зро­б­и­ли нам документи й передали турецькій владі. Потім газети написали: "Українські козаки взяли Стамбул"..."
Add a comment...

Post has attachment
Нагадуємо, що співорганізатором Дитячого табору "Волинська Січ" є Міжнародна Федерація Бойового Гопака . Саме тренери федерації будуть проводити заняття з бойового гопака для учасників табору.
Бойов́ий гопáк — українське бойове мистецтво, відтворене на основі елементів традиційного козацького бою, що збереглися в народних танцях. Іноземці, описуючи побут козаків, зазначали, що вони цілими днями тільки співають та танцюють, а потім, в один голос, дивувалися їхній надлюдській силі, витривалості й неймовірним подвигам у бою. Спробували б вони так проспівати та потанцювати — зрозуміли б, звідки сила береться.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей.
Любі діти! Ви - майбутнє нашої держави, тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України.
Ми, колектив Дитячого табору "Волинська Січ", зичимо вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Дитячий табір "Волинська Січ" запрошує хлопців та дівчат віком 10-15 років відпочити на Шацьких озерах!

Завданням табору є оздоровлення дітей, набуття ними гармонійної фізичної та моральної форми, прищеплення дітям любові до української мови, культури, історії українського народу, вивченням на практиці звичаїв, традиційних українських ремесел, розвиток гордості за свій народ та відповідальності за його майбутнє, забезпечити Вашим дітям прекрасний відпочинок, насичений безліччю ігор, вишколів, майстер-класів, друзів та вражень.

Нагадуємо - до 15 травня 2016 року бронювання місць в таборі за спеціальними умовами!

Деталі за тел. 067 154 80 30 , e-mail: volyncamp@gmail.comта на сайті http://volynsich.com .
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded