©©© +Віталій Денисенко Блокування зміни підпису,т а аунтефікації за відбитком пальців від підробки паперових носіїв та документів на право власності тощо!!
А також електронному та цифровому форматі! Захист від посягань на безпеку,, Персональних даних, банківських рахунків, облікових записів у соціальних мережах, в інтернеті, мобільному зв'язку. Тобто цілковита безпека і захист для власника своїх персональних даних та своєї приватної власності!!!Шановні громадяни УКРАЇНИ та всього світу!!! Я вигадав дуже гарний захист від підробки будь якого документа,, прошу на це звернути увагу що це моя інтелектуальна власність мій ,,особистий,, винахід, і мою авторська ідея корисної моделі промислового зразка!!!! Яку можно запровадити у всих державних установах ,при оформленні документів на право будь якої ВЛАСНОСТІ !!!
В мене є дуже не звична авторська ідея ,яка створює захист БУДЬЯКОМУ документу від підробки ,підпису ,, тобто ,,, будь який документи в час реєстрації , при підписі ,той чи іншої особи додатково ,блокувати підпис від підробки ,на самому підписі дуже зручно і без будь яких фінансових ресурсів , власним відбитком пальця підписанта!!!! Беззатратно, надійно, і унеможливлює підробку будь ЯКОГО документа!! Економічно вигідною, з метою запобігання випадків корупції, та злочинності в економічний ,та фінансовій діяльності!!!! Блокіратор підробки підпису!!!!-100% захист!!!!
З застосуванням даного винаходу,, блокування підпису ,, будь яка страхова фірма чи компанія по наданню послуг страхування ,від підробки документів !! Буде вічною, най успішнійшою,і най прибутковішою, і затребуваною в будь якій країні та в будь якому суспільстві, і при ЦЬОМУ вічно прибутковою ,не залежно від будь яких ризиків та факторів впливу!!! Бо ,,бо підробити блокування підпису власника не можливо, будь ким будь як і з застосуванням будь чого!!!!

Шановні уявіть собі ситуацію Ви закордонний бізнесмен відкрили бізнес за межами своєї держави !!! І всі документи на власність і тд оформили і заблокували в даний спосіб! Ваш бізнес процвітає шалений розвиток росте як на дріжджах, тобто не бізнес а ласий шматок!! І в ВАС в тій іншій країні його тупо взяли віджали привласнили тобто Вас погрбували!!! І Ви просто йдете до правоохоронних органів не в тій країні в якій вас пограбували ,,а до тих, громадянином держави яких Ви є, з даними документами ,з даним блокуванням підпису від підробки,чи на право власності, бо у ВАС ,,ОРЕГІНАЛ,, і на підробці, фізично і фактично не може існувати вашого блокування підпису!!! А також в європейський суд без будь яких безглуздих хождінь по продажніх судах в тих державах в яких ВАС обікрали та пограбували!! І вже судитись з державою яка вас обікрала та в якій погрбували, на пряму вже як обкладений та пограбований громадянин !!! І в 100% випадку Ви виграєте суд ,і повернетеся своє втрачене чи відповідну компенсацію з арештованої власності втій країні громадянином якої Ви є!! Це уразі не відшкодування шкоди заподіяної КРАЇНОЮ та тими хто вас пограбував!

І одне питання до Вас всих, а чі відмовлюся Я тобто ВИ захистити себе свою власність, своїх близьких у даний наведений спосіб??? Чи непотрібна мені гарантія безпеки даного роду від посягань на мою власність рейдерами чи будь ким іншим, чи важко чи затратно мені заблокувати свій підпис блокуваням???? І хто мені може надати, чи гарантувати більш надійніший спосіб, чи хто може мені гарантувати що ніхто не підробить підпис ,не підкупить суд, не застосує проти мене, куплену експертизу???? Бо застосувавши блокіровку підпису зникає сама потрібність, проводити не потрібну процедуру почеркову експертизу, достатньо просканувати підробку на присутність блокіровки підпису, на на явність присутності її на підробленому документі, який ви не блокували!!!! Так який сенс підробляти документ , якщо підроблений документ неможливо використати, з будьякими застосуванням​, для будь чого, і будь як його цей підроблений документ не ,можливо втілити в життя, і зробити його законним та скористався цим документом??? Бо фальшивка не стане орегіналом як її не підробляй все марно!!! 1000000000% проценти можно до безкінечності добавляти, але гарантія безпеки не погіршується, і не зменшується !!!

Ну а щоб зняти всі питання що до запровадження , і втілення даного винаходу на законодавчому рівні, то воно вже існує !!! Це конституційне право кожного громадянина , у який спосіб, чи яким методом, захищати своє право, та свою власність ,в любий, і головне не заборонений законом спосіб, так як власність громадян та право громадян ,,Є,, Недоторкані,,і захищаються КОНСТИТУЦІЄЮ,, та Гарантом КОНСТИТУЦІЇ,,Тобто Президентом!!!
Зрозумійте те що цей,, МІЙ ВЛАСНИЙ,, винахід ,, БЛОКУВАННЯ ПІДПИСУ,, ВІН ,, цінніший за будь які надра , коштовності,статки всього світу, які з часом вичерпуються, на відміну від ,, Блокування підпису яке завжди залишається незмінним вічно! А цей винахід вічний ,поки існуватиме людство, і на ньому будуть заробляти вічно, нічого не вкладаючи матеріально та фінансово !! А головне що це все відбуватиметься по закону, не порушуючи закон ,без КОРУПЦІЇ ШАХРАЙСТВА!!! А саме головне що це ,,ЗАКОННО!!!
Розписуєщся,ставиш підпис власний, чорнилом чи ручкою ,, палець власний,, і робиш відтиск пальцем власним, на власному підписі,,,блокуєш свій підпис ,власний блоком відбитком!!,, І в власному блоці є складові,,потожирові,чорнило чи паста, підпис власний , та власний відбиток ,, якими ви блокуєте одночасно в один час ,, все щоб довести що підроблений документ, преревірити на підробку треба ,,підроблений документ ,, просканувавши його​ на присутність , на ньому вашого блоку,блокування підпису вашого ,блокіровки!!! А якщо немає блоку в який входить відбиток власника блоку , значить ві документ є фальшивий підроблений !!!! Бо звідки на підробці фальшивого документа взагалі візьметься ваше власне блокування ,без вашої власної участі та присутності та без ВАШИХ дій щоб поставити на цей фейковий документ ,, блокування підпису Ваше,,??? Скануєш блок на присутність відбитку вашого у блоці сканером і все!!!!
А уявіть собі (продажнього, хабарника суддю ?) який знехтує фак блокування підпису,і прийме завідома не правове рішення ,не в користь пограбовного законного власника! І що чекає даного суддю??? І де його буде місце відповідно верховенства права, та верховенства закону та чинного законодавства??

От ВАМ і удосконалення справедливого суду ,правоохоронних органів, захист від підробних ,протоколів, актів ,рішень , договорів і т.д!!! І головне знову очищення тотальне від непотребу, корупціонерів, та дармоїдів ,оборотнів на посадах в органах державної влади та державних установ!!!!
І одна така проста дія ,,блокіровка підпису від підробки, є поєднання пото жирових клітин, чорнила, підпису, і відбитку поставленого в один час ,однією людиною, і обов'язково живою та здоровою,,!!! А саме головне подолання КОРУПЦІЇ та ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ та правоохоронних органів та судів будь якої держави!!!

 Даним винахідом на мою думку, можно захистити даже паперові гроші ,казначейські банкноти!!! Певна купюра банкнота певного номіналу, певний проміжок часу ,виготовляється з певним блокуванням підпису, певної особи!! А також дане блокування підпису кодується ,переводиться в цифровий підпис, тобто в цифрове,, блокування підпису,,, і додається чи наноситься , на будь яких документах, банкнотах чи до банкноти , під час друкування купюр!! Які буде нескладно перевірити за певним блокуванням підпису, як експертизою так і сканером банкнот , на виявлення підробки!!! Бо яку банкноту з яким ,,блокуванням підпису,, та номінал купюри ,виготовленої впевний проміжок часу ,та кількість купюр,,тираж,, знає тільки один власник виготовлених купюр це ,,, ДЕРЖАВА,,
Одиничний та єдиний в усьому світі штучний, і перший за історію людства винахід ,та інтелектуальна власність яка має якість, дію ,та гарантію захисту кожного індивідуального власника, блокування підпису, на весь час існування людства!!! Це як особистий код печатка персональна невід'ємна від свого власника !! ,,Блокіровку підпису,,Яку неможно передати другій особі,загубити,продати чи подарувати ,чи відсудити та відібрати у її єдиного в усьому світі , у індивідуального власника!!!!! І яку неможливо підробити!!!! Генний код кожного власника в єдиного зразка у всьому світі у кожного свій!! 100%!!!!
https://plus.google.com/+%D0%92%D1%96%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B9%D0%94%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE/posts/RMyr1inshWG

Photo
Photo
13.11.16
2 Photos - View album
Shared publiclyView activity