Profile cover photo
Profile photo
Відділ освіти Ізюмської міської ради
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
В рамках ІХ Всеукраїнської акції «Серце до серця» з 7 по 27 квітня 2014 року в ЗНЗ міста пройшли тематичні заходи:

Виставки дитячого малюнку «Серце до серця», Години спілкування: «Чому хворіють діти» (1-2 класи), «Що таке милосердя?» (3-4 класи),«Дивіться на нас, як на рівних» (5-7класи) «Збережи у серці доброту» (8-11 класи), Концерти «Таланти наші даруємо всім дітям на Землі», радіо лінійки «Разом ми зможемо змінити майбутнє! Діти хочуть бачити життя!».

Post has attachment
З нагоди 28-річниці Чорнобильської катастрофи в ЗНЗ міста проведені тематичні заходи:

- виховні години: «Двадцять вісім років Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього»; 

- фотовиставки «Чорнобильська трагедія у наших серцях»;

- «круглі столи» за темами: «Мій біль – Чорнобиль»;

- зустрічі з земляками - учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи;

- конкурси малюнків та плакатів «Збережи планету від радіаційної загрози»;

- організовано перегляд документальних та художніх фільмів про життя та героїзм ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Post has attachment
26 квітня 2014 року у м.Ізюм на горі Крем’янець котрий рік поспіль відбулися міські змагання по запуску повітряних зміїв

Post has attachment
09 квітня 2014 року в Ізюмській станції юних натуралістів відбувся традиційний екологічний ранок «Конкурс - показ одягу з вторинної сировини. Ательє «GARBAGE».

Post has attachment
Ізюмською станцією юних натуралістів Ізюмської міської ради Харківської області та відділом освіти з вересня 2013 року по 01 квітня 2014 року здійснена організація та проведення міського етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка».

Post has attachment
З 07 - 14 квітня 2014 року в приміщенні Ізюмської станції юних натуралістів проводилася міська виставка – акція в рамках екомарафону до Міжнародного Дня землі 2014 « SOSвернісаж, або друге життя сміття».

Post has attachment
17 квітня 2014 року матеріали державної атестації школи були розглянуті на засіданні Регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.
За висновком Регіональної експертної ради Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області визнана атестованою на достатньому рівні.

Post has attachment
16 квітня  в ІЗОШ №12 відбувся семінар вчителів художньо-естетичного циклу.

В рамках семінару вчителі відвідали інтегрований урок музичного і образотворчого мистецтва «Великий світ маленької писанки» в 5 класі, урок художньої культури в 10 класі «О.П.Довженко – відомий кінорежисер, засновник поетичного кіно», а також позакласний захід, присвячений Великодню.

На майстер-класі  вчителі ознайомились з різними способами прикрашання великодніх яєць. Побували також  в шкільному народознавчому музеї, де учні провели екскурсію і розповіли про традиції  українського народу, показали зразки великодніх оберегів.

Post has attachment
15 квітня в ІЗОШ №2  відбувся практичний семінар шкільних бібліотекарів, метою якого було показати спільну роботу педагогічного колективу  з розвитку читацьких інтересів учнів. 

Бібліотекарі відвідали позакласний захід «Свято прощання з Букварем» в 1-х класах,  також для них була проведена екскурсія по Пушкінській кімнаті, показана вистава з життя Тараса Шевченка «Півроку чекання».

Post has attachment
Перелік актів Кабінету Міністрів України, що втратили чинність:

 - Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 1720 “Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 66, ст. 2376).

 - Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 1721 “Про схвалення Концепції Державної цільової програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 66, ст. 2377).

 - Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 1722 “Про схвалення Концепції Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій “Сто відсотків” на період до 2015 року” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 67, ст. 2424).
Wait while more posts are being loaded