Profile cover photo
Profile photo
Андрій Пулик
51 followers
51 followers
About
Posts

Post has attachment
Хочу поділитись фактом зміни подачі інформації на сайті www.derewo.lviv.ua.Для зручності потенційних та вже замовників і просто користувачів інтернету ми адаптували сайт під смартфони.Стало більше інформації, новин, додали комунікацію з клієнтом через відгуки про зроблену чи не зроблену роботу і плюси та мінуси нашої роботи та ШВИДКИЙ обмін контактами чи консультацію через сайт у спеціальному вікні. Пишіть, цікавтесь, консультуйтесь БЕЗКОШТОВНО! Колектив столярної та реставраційної майстерні "П&П Реставрація" і АНДРІЙ ПУЛИК.

Post has attachment
На запитання чи можливо проводити ЯКІСНУ РЕСТАВРАЦІЮ ВОРІТ НЕДОРОГО в наш нелегкий економічний стан і війну - www.derewo.lviv.ua і колектив реставраційно-столярної майстерні "П&П реставрація"- говорить впевнено так.Секрет у незначному фінансуванні ЗАМОВНИКОМ і вмінні домовлятись-від виконавця. Фото додаємо.А також шукаємо реальних замовників- львів'ян і не тільки.
Photo
Photo
22.11.16
2 Photos - View album

Post has attachment
Команда реставраторів раритетної львівської столярки,як дверей,вікон та сходів, завжди готова на допомогу-ЯК ВИКОНАВЦІ .Ми на www.derewo.lviv.ua та конт. (067)9850552 чи (032) 2470790

Post has attachment
Оновлення вітрин,фасадних та парадних дверей магазинів,офісів,кафе та ресторанів,навчальних закладів,приміщень приватних та державних,реставрація ВІКОН ТА ДВЕРЕЙ (дерево,метал) згідо пам'ятнико-охоронних приписів Львова та побажань ЗАМОВНИКА -може наш колектив максимально чітко, достатньо швидко та НЕДОРОГО на прикладі комплексної реставрації вікон та дверей взуттєвого магазину "ЧОБІТОК" по вул.Галицькій (зона ЮНЕСКО м.Львова).
Photo

Post has attachment
Радо сповіщаю та констатую факт реальної співпраці між колективом реставраційої майстерні "П&П Реставрація "та Львівської СШ №28 в проекті з реставрації шикарної хвойної брами,яка була занедбана і не використовувалась по призначенню досить довго.Завдячуючи директору Лозенку І.В. і професійному підході до складної роботи та досвіду ВИКОНАВЦЯ, за 2 місяці та ВЦІЛОМУ недорого та якісно.Реставрація брам та вікон з www.derewo.lviv.ua
Photo
Photo
01.09.16
2 Photos - View album

Post has attachment
РЕСТАВРАЦІЯ. ЯК грамотно виконати, найшвидше скінчити повністю і НЕДОРОГО ремонт,реставрацію дверей,брам,вікон,сходів,балкону,паркету у Львові.Гарантія.

Реставрація брам від Андрія Пулика.
Базовим напрямком діяльності поряд з відновленням історичних та сучасних дерев'яних вікон є реставрація брам,оновлення. Сьогодні воно начасі і тому є ПРІОРІТЕТОМ.Сюди ми відносимо і відновлення раритетних брам із дуба чи сосни, і металевих дверей та воріт, і дверей вхідних, що слугують для парадного входу у старовинні будинки Львова, церкви, храми, музеї, учбові заклади і інше.Цьому напряму колектив майстерні " ПіП Реставрація" приділяє найбільше уваги по значимості як для країни, міста і мешканців старовинного Львова.Робота по реставрації повністю ручна.Стан брам- у більшості повністю занедбаний та подекуди трохи кращий,частково збережена основа дерева(металу) та    фурнітура.
Підхід до роботи будуємо на максимальному збереженні стилю і напряму,оздоби,колеру та добротному функціонуванні відкривної частини,замків та механізмів.Зберігаємо та відновлюємо решітки брам згідно оригіналу і стилю.Підбір скла з врізанням і встановленням.
На свою роботу,що триває близько місяця, даємо  1 РІК ГАРАНТІЇ. По потребі беремо реставровані брами, ворота чи двері на сервісне обслуговування річне і більше.
Є можливість виливати із латуні ексклюзивні ручки та накладки чи виливка по наявних моделях на брами і двері з обробкою і поліруванням.Старовинні замки повністю відремонтовані,очищені ,із 1 оригінальним ключем.Встановимо кодові замки,домофони та дотягувачі на потребу.
ЯКІСТЬ набута досвідом.Швидке та грамотне виконання реставраційно-відновлювальних робіт.
Замовник чи меценат- ПІДТРИМАЙ містян, І СОБІ І МІСТУ!!!

Post has attachment
Терміново!Колектив майстерні з великим досвідом реставрації вікон-дверей,брам,сходів та балконів дерев'яних з 01 грудня  займається і ПАРКЕТОМ. Ремонт, реставрація, встановлення паркету(дуб) та чорнової, плінтус,елементи різьби підлогові(на вимогу).Шліфування.Шпаклювання. Лак(різні основи),олія,воск грамотне нанесення.Все дуже якісно, з гарантією і НЕДОРОГО.
PhotoPhotoPhoto
2015-12-17
3 Photos - View album

Post has attachment
Завершено роботу над реставрацією 3 пар дверей ближнього середмістя Львова,завдяки грамотній співпраці замовника і мецената( п.Олег Гарасевич та п.Андрій Магарита) та виконавця -колективу столярно-реставраційної майстерні( "П&П Реставрація.Львів", вул.Антоновича,31,керівник Андрій Пулик).Робота тривала більше 5 місяців, виконана чітко технологічно та з гарантією 1 рік.Кошторис склав більше 30 тис.грн.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
реставрація дверей коридорних старого будинку Львів
7 Photos - View album

Post has attachment
Приємно сповістити пошановувачам збереження добротних дерев'яних дверей, старовинних брам, воріт,балконів та сходів та оригінальних вікон у Львові і не тільки, що ми для більш кращого ознайомлення із - взагалі РЕСТАВРАЦІЄЮ - більше розширили, оновили інформаційне наповнення сайту, збільшили галерею і осучаснили огляд статей, контактів,іншого. Чекаємо на запити і по комплексу ремонтно-будівельних робіт ( ремонт,малярка,сантехніка,нова столярка,паркет,електрика,інше).Кваліфіковані консультації - БЕЗКОШТОВНІ Львів.
Photo
Wait while more posts are being loaded