Profile cover photo
Profile photo
Інститут дерматокосметології доктора Богомолець
14 followers -
Клініка дерматології, дерматоонкології, косметології, пластичної хірургії, дитячого здоров'я
Клініка дерматології, дерматоонкології, косметології, пластичної хірургії, дитячого здоров'я

14 followers
About
Posts

Post has attachment
Долгожданный малыш появился на свет, и вдруг родители видят, что у него на коже есть одно или несколько красных пятнышек. Одни паникуют, другие, наоборот, откладывают визит к врачу. Во время прямой линии «ФАКТОВ» руководитель Центра лечения сосудистых аномалий кожи Института дерматокосметологии доктора Богомолец, специалист по лазерной медицине Игорь Сай ответил на вопросы читателей и объяснил, чем опасна гемангиома, которую обнаруживают у десяти из ста новорожденных, рассказал о «винных пятнах» и сосудистых звездочках, которые не угрожают здоровью ребенка, но со временем могут стать психологической проблемой. К счастью, благодаря возможностям современных технологий и профессионализму врачей ребенка можно избавить от сосудистых аномалий. Самое важное — вовремя обратиться к специалисту и не упустить время. Читайте материал прямой линии в сегодняшнем выпуске газеты «ФАКТЫ» или на сайте.
Add a comment...

Post has attachment
Контагіозний молюск (Molluscum contagiosum) − вірусна інфекція, викликана одним із вірусів групи віспи, яка переважно вражає шкіру. Найбільш часто вона проявляється у дітей дошкільного та шкільного віку та людей з порушеннями імунної системи. При нормальній імунній відповіді зазвичай зникає по закінченню декількох місяців або років і не чинить серйозних неприємностей. Тому лікування необхідно не у всіх випадках. Інфекція передається при безпосередньому контакті із хворим або через забруднені предмети вжитку. Найбільш сприйнятливими до вірусу є люди з порушеннями імунної системи.

Шкірні прояви при контагіозному молюску представлені папульозними утвореннями від 1 мм до 1 см в діаметрі, рожевого відтінку із пупковидним вдавленням в центрі. При натискуванні на вузлик із нього може виділятися «сирна» пробка.

Для видалення контагіозного молюску застосовується ряд методів, в Інституті дерматології та косметології доктора Богомолець насамперед застосовується радіохвильовий метод та кріодеструкція. При незначних розмірах утворень можливе застосування лазеротерапії. Всі методи направлені лише на корекцію наслідків, однак безпосередньо саму причину (вірус) не ліквідують, тому можлива поява нових елементів. В такому разі дитина потребує консультації суміжних спеціалістів (інфекціоніст, імунолог).

Дитячий хірург на консультації підбирає відповідний метод видалення, а також, за необхідності, рекомендує консультації додаткових спеціалістів.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
«Запитай у лікаря» – сімейний лікар, гастроентеролог, ендоскопіст відділення сімейної медицини Інституту дерматології та косметології доктора Богомолець Сергій Якимович Березовський відповідає на популярні запитання про хвороби шлунково-кишкового тракту в ефірі радіо «Голос Столиці».
Add a comment...

Post has attachment
Как отличить «винные пятна» у новорожденного от опасной гемангиомы? Какие первые признаки гемангиомы? Какие методы лечения сегодня наиболее эффективны и безопасны для ребенка? Может ли появиться гемангиома у взрослого человека? Как убрать «кровоточащий сосудик»?

На эти и другие вопросы в понедельник, 10 сентября, с 17.00 до 18.00 во время прямой линии «ФАКТОВ» ответит руководитель Центра лечения сосудистых аномалий кожи Института дерматокосметологии доктора Богомолец, специалист по лазерной медицине Игорь Богданович Сай.

Звоните в редакцию по телефону (044) 503−77−74 или присылайте вопросы на электронный адрес med@fakty.ua.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded