Profile cover photo
Profile photo
Ігор Хомин
59 followers
59 followers
About
Posts

Post is pinned.
Ще крок один,
Іще одна щаблина,
На сходинах мого життя
Любов і Вічність злилися воєдино,
І Віри чистої горить жарина,
Неправди і зневіри спалює слова!..
І. Хомин    Збірка віршів "Плаче душа" 2003 р.

Інформаційні війська України
http://i-army.org
Add a comment...

Post has attachment
НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!!! Підпиши петицію розташовану на сайті Білого Дому в Америці на вимогу звільнення Олега Сенцова!!! Залишилося чотири дня до закінчення терміну - 8 вересня 2018 року! Ще потрібно 21 121 підписи!!! Перейди за посиланням на сайт:
https://petitions.whitehouse.gov/petition/save-oleg-sentsov
Add a comment...

Post has attachment
1933! Пам'ятаємо... http://osvityany.info/suspilstvo-i-polityka/1933-pamyatajemo.html
Свіча у вікні...
Краплини застиглого воску,
Листопад на дворі,
Засипані снігом погости...

Холодного вітру пориви,
У мріях колосяться ниви,
Дитячих очей німий докір,
Продзагону по вулиці кроки...
Add a comment...

Post has attachment
Де межа між бажанням та реальністю? Бажанням отримати та реально володіти отриманим? Отримуючи — не загубити?
КОЖЕН БАЧИТЬ ТЕ, ЩО ХОЧЕ БАЧИТИ!!! https://serpiko.info/informatsiya/informatsijni-tehnolohiji/kryptovalyuta/kryptovalyuty-mif-chy-realnist.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Захисти, українське! http://osvityany.info/1-administratsiya-osvity/osvita-rajonu/zahysty-ukrajinske.html

"ИДУ НА ВЫ ..."!
30.06.-2.07.2017

Зачем ты поднял мечь?
За что меня ты ненавидишь?
Угасло пламя сотен свеч
Их больше в этой жизни не увидишь.

Вы запятнали свою честь,
Нам о которой, поэты русские писали.
Осталась только злобы месть
За то, что вольными мы стали!

Простят ли вои те?
Кто ждет за той чертой.
Куда придешь и ты —
С поникшей головой!

Во все ушедшие века
Лжецу и подлецу,
Перчаткой по лицу, —
Наотмашь ударяли!

"Иду на Вы ...» —
Давно князья из Киева вещали.
Кто поднял мечь на нас
От этого меча и погибали ...

©Збірка віршів “Плаче душа” 2003-2017 р.р. (І. Хомин)
Photo
Add a comment...

Доброго дня! Дозволю собі висловити особисту позицію про вчорашній Указ Президента України № 133/2017 про заборону інформаційних ресурсів Росії. ДВОМА РУКАМИ ЗА!!! Не маю наміру образити будь-яку людину, націю, але... ми проживаємо на своїй українській землі! Дана територія має назву ДЕРЖАВА УКРАЇНА! КРАПКА.
Якщо будь-якій особистості не подобаються закони, уклад життя і т.п. - ніхто не може заборонити, вільній людині у вільній країні, відмовитися від громадянства цієї країни та отримати громадянство іншої і переїхати туди жити!
Певна річ, що заборони не дуже правильний шлях у відносинах між людиною та державою також і країнами. Але є безпека держави! І з нами росіяни ведуть війну! Потрібно давно сказати правду у повний голос. РОСІЯ МАЄ НАМІР ЗНИЩИТИ УСЕ УКРАЇНСЬКЕ!!!
Мене набільше обурює вислів квоти на українську мову???!!! ЯКІ МОЖНА ВВОДИТИ КВОТИ НА УКРАЇНСЬКУ МОВУ В УКРАЇНІ??? КВОТИ ПОВИННІ БУТИ НА ІНОЗЕМНІ МОВИ!!!
Неодноразово ставив питання (з 2012 року) на регіональному рівні про безпеку у кіберпросторі. Чому російські програмісти зуміли написати операційні системи для своїх державних установ використовуючи ядро ОС Linux (вільне програмне забезпечення), а у нас і надалі користуються ламаним Windows XP до того ж з російськомовним наповненням? Та будь-яка система Linux має у своєму ядрі українську мову!!! Не потребує витрачання державних коштів на придбання даної системи та програмного забезпечення тому, що її можна безкоштовно завантажити з інтернету і не боятися контролюючих структур, які прийдуть з перевіркою про ліцензію на програмне забезпечення Microsoft.
Як підсумок: шановні українські програмісти та web-програмісти - подякуйте Президенту України та Верховній Раді про можливість отримання робочих місць та можливості потужно зайти в інформаційний простір світу до того ж з своїми україномовними інформаційними продуктами. Успіху.
Serpiko.
Add a comment...

N.B. 22 липня 2018 року. Статтю "ГІДНІСТЬ НАЦІЇ" відновлено повністю. Ознайомитися з змістом можна в цьому дописі після абзаців. Шановні читачі! Щоби уникнути будь-яких інсинуацій на кшталт: передвиборча агітація, чатботи, замовні статті... і т.п. Відповім наступне: "Це моя особиста точка зору, яка була оприлюднена 1 жовтня 2016 року через допис у інтернет-газеті Франковий КРАЙ. З повагою. І. Хомин.

N.B. Шановні мої читачі! Сьогодні (25.11.2017) я був неприємно вражений порнографічними картинками при відкритті посилань на статті сайту інтернет-газети Франкового Краю! На жаль, Дрогобицька районна рада не може оплатити 960 грн. на рік, щоби продовжити доменне ім'я та хостинг - сайт заблоковано. Для тих, хто намагається таким методом очорнити (дискредитувати) зміст цих дописів, відповім - НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЯ!!! Статті з сайту Франкового Краю буде відновлено на іншому блогу найближчим часом! Як розробник сайту - приношу свої вибачення перед читачами за свій недогляд! Успіху.

ГІДНІСТЬ НАЦІЇ! Якщо ти, шановний читачу, вважаєш себе українцем - прочитай дану статтю у інтернет-газеті.

Не я розпочав дану дискусію. Але я, — вважаючи себе українцем, не маю права змовчати! Я не знаю яким, коли, якої національності я народжувався до даного мого народження у сім’ї моїх батьків на Дрогобиччині! Але у даний момент свого життя я живу в державі Україна, вважаю себе українцем і відстоюю ідею української нації! І у той же час, як і будь-яка інша людина на Землі, — вважаю себе також і громадянином планети Земля без будь-якої національності та людиною Всесвіту. Вдумайтеся у ці визначення!

ВІДНОВЛЕНА СТАТТЯ "ГІДНІСТЬ НАЦІЇ!
від 1 жовтня 2016 року.

“Критерій оцінки єдиний — ПРАВДА”
І. Хомин

+380679479774
skype: serpikoua
serpiko@ukr.net
https://serpiko.info

Не я розпочав дану дискусію. Але я, — вважаючи себе українцем, не маю права змовчати! Я не знаю яким, коли, якої національності я народжувався до даного мого народження у сім’ї моїх батьків на Дрогобиччині! Але у даний момент свого життя я живу в державі Україна, вважаю себе українцем і відстоюю ідею української нації! І у той же час, як і будь-яка інша людина на Землі, — вважаю себе також і громадянином планети Земля без будь-якої національності та людиною Всесвіту. Вдумайтеся у ці визначення!

Виступ Президента Ізраїлю у Верховній Раді України, з звинуваченнями українців у розстрілі євреїв у Бабиному яру у Києві під час Світової війни, а також телевізійна передача Савіка Шустера від 30 вересня 2016 року змушує мене висловити свою позицію, як громадянина України, а також запитати Президента Ізраїлю: “Чому єврейські діячі, які прийшли до влади у 1917 році у Росії, — планомірно гнобили українців??? Яке коріння має Ленін? Хто такий Каганович? Чому Гітлер по бабусиній лінії має прізвище Шикльгрубер?

Може тому, шановний пане Президенте Ізраїлю, Ваш Парламент вперто не хоче визнавати геноцидом українців Голодомор у 1930-33 роках? Як це звинуватити себе самих? Тоді і виникає запитання, а можливо коріння причинно-наслідкового зв’язку заховане ще глибше? Так воно дуже глибоко! І торкається питань не тільки влади, а і релігії, відносин між націями, панування одних над іншими — вважаючи себе обраним народом!? Та ні шановні євреї — принцип Бога у кожній людині, принцип Христа у кожному з нас!!! А ось, щоби принизити цей принцип Христа, до речі вихідця із вашої нації, і було розроблено план! Я надіюся, що Вам особисто відомий трактат “Протоколи Сіонських Мудреців”? І Ви особисто знайомі, що там описується? Вам відоме це вчення, як закабалити особистість, націю, як підкорити країну? Як потрібно зробити, щоби “зіштовхнути лобами” у потрібний момент? Тому Вас і використали у даній промові у Верховній Раді України?

Як помічник-консультант на громадських засадах депутата Львівської обласної ради маю намір поставити єдине запитання до українських депутатів вищого рівня: “Невже у вас депутатів немає простої людської гідності і гордості???”. Зараз не час гратися у дипломатію!!! Українській нації нав’язують у третьому тисячолітті нове ПОЧУТТЯ ВИНИ (читайте уважно Протоколи Сіонських Мудреців! Читайте уважно рядки з Біблії про стадо овець і пастухів! Питання ставиться руба: РАБ ти — чи СИН БОЖИЙ? І на це запитання зможе відповісти для себе особисто тільки кожна людина третього тисячоліття!!!).

Закладене почуття вини спричиняє на емоційному плані відчуття приниження, неповноцінності, невпевненості у своїх силах! Українській нації ПОСТІЙНО закладалося почуття провини москалями, жидами, хохлами! Погодьтеся, що якщо в людині будь-якої національності присутня гідність — вона буде гідним росіянином, гідним євреєм, гідним українцем, але не москалем, не жидом, не хохлом!

Знімаю “свого капелюха” перед паном Ляшко!!! Це відповідь, не зважаючи на будь яку дипломатію, гідної людини у своєму Парламенті! Якщо це “дипломатична” відповідь більшої кількості Українських Парламентарів, вустами Олега Валерійовича, — кланяюсь і вам — отже я живу у країні гордих і гідних людей!
Нас усіх майстерні ляльководи вміло смикають за ниточки! Чому поляк: “червоний”, “білий”, “зелений”, у “цяточку”, “смужечку”, комуніст, соціаліст — будь-де б’ється в груди і кричить “Єстем полякем!”? Тому, що він поважає себе і свою націю! Чому мій колишній Президент України, якому я повірив (навіть був у його партії), показуючи чисті білі руки не опустив їх, вибачте — у “каку”? Не порозганяв вчасно жінок з косами, кумів з друзями? Я б назвав це демократично-авторитарним стилем правління! Усіх слухаю — але свій розум маю! І рішення тільки за мною! Я давно прихильник президентсько-парламентської форми правління, а не навпаки! Будьте добрі, шановні парламентарі, прописати механізм впливу на першу особу країни так, щоби підняти “хай” у випадку недотримання норм Закону першою особою країни, а якщо потрібно — звертатися до українського народу, що і відбулося у 2013 році. Ми живемо у дуальному вимірі і про це треба пам’ятати. Ще хочу навести ось такий приклад: “Як людина звертається до Бога? ТИ — ГОСПОДИ? Чи — ВИ ГОСПОДИ?”. А ім’я їм — Легіон! Тому виконайте Закон Ієрархії і усе стане на свої місця. Демократія — не вседозволеність!!!

Чому мій сьогоднішній Президент України ніяк не може зважитися віддати наказ на гідну відсіч цій москальській нечисті (не хочу образити росіян, які ще мають гідність), яка творить безчинства на сході України? Наскільки я розумію СИЛА ПРАВА уже вичерпала увесь свій ресурс — тоді за аналогією вступає у дію ПРАВО СИЛИ? Цілком усвідомлюю, що на шальках терезів рішення про людські долі і життя! Але і вони, люди там, не можуть безкінечно перебувати у “підвішеному” стані!? Я утримаюся від висвітлення рішень у даній статті тому, що рішення приймається не мною особисто! Давати поради легко — виконати важко!
Також не мав наміру у цій статті розкидати “каміння” наліво і направо! Але і промовчати не маю права! Відповім Вам, пане Президенте Ізраїлю, словами Вашого ж соплемінника: “Хто з вас без гріха — візьміть каменя і перший киньте у неї!”.
Що Ви і зробили — кидаючи каменя в Україну!!! Навіщо???

З повагою.
Громадянин України                             Хомин Ігор Йосипович
1.10.2016 р.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
ЗАПРОШУЮ ДО КОМАНДИ! http://domdara.biz/909098/
СИСТЕМНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ БІЗНЕС.
ОСОБИСТИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН, ВІРТУАЛЬНИЙ ОФІС
РЕЄСТРАЦІЯ: 1. ЯК ПОКУПЕЦЬ - БЕЗКОШТОВНО. 2. ЯК БІЗНЕСМЕН - ПЛАТНА. ДОХІД ОТРИМУЄТЬСЯ, ЯК НА 1 ТАК І НА 2 РІВНЯХ!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded