Profile

Cover photo
CNA News (CNA)
33 followers|71,477 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

CNA hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.

Story
Tagline
CNA News από το 1998
Introduction

Το CNA News είναι ένα πόρταλ ενημέρωσης, καθημερινού πολιτικού σχολιασμού και ανάλυσης για όσα αφορούν την πολιτική, την κοινωνία και τον πολιτισμό – που αυτά συμβαίνουν στην Κρήτη, στην Ελλάδα και σε όλο τον κόσμο.

Το CNA News από το 1998 κάνει μεγάλη προσπάθεια για να κρατηθεί στην επιφάνεια του ενδιαφέροντος, με συνεχείς αλλαγές, ανανεώσεις, διασφάλιση της “ασφαλούς”επίσκεψης, καθώς και προσθήκες νέων υπηρεσιών.

Οταν ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος, η μέγιστη δυνατή προσπάθεια από μια μικρή ομάδα η οποία λειτουργεί αφιλοκερδώς από το 1998 για το CNA News γίνεται ακόμη μεγαλύτερη.

Από την πρώτη στιγμή το CNA News προσανατολίστηκε στην κατεύθυνση της παρουσίασης θεμάτων και ειδήσεων που αφορούν στην Κρήτη, αλλά και άλλα θέματα και αναδημοσιεύσεις τα οποία αφορούν στον περισσότερο κόσμο.

Μολονότι φιλοδοξεί να είναι έγκυρο, αποφεύγει συστηματικά την ουδετερότητα. Ταυτόχρονα, η σκοπιά από την οποία βλέπει τα πράγματα το υποχρεώνει να συζητά, να μαθαίνει, να βλέπει αποχρώσεις.

Μπορείτε να γίνετε το «αυτί» και το «μάτι» του όπου κάτι κινείται, αλλά και να ανοίξετε εσείς τη συζήτηση.

Το CNA News δεν μιλάει μόνο: προσπαθεί και να ακούει.

www.cna.gr | στείλτε μας e-mail στη διεύθυνση: info@cna.gr

Basic Information
Gender
Male
Looking for
Networking
Birthday
November 13, 1964
Relationship
Married
Other names
Ιωάννης
Work
Skills
Τα πάντα όλα
Links
Other profiles
Contributor to