Profile cover photo
Profile photo
ŠKOLA ZVÁDZANIA (Elite)
187 followers -
ŠKOLA ZVÁDZANIA Elite - ako osloviť, zvádzať a baliť ženy ? Aktívne zoznamovanie, zvádzanie, dating a milostný život. Kurzy, semináre, workshopy, poradenstvo a koučing. Všetko z oblasti sociálnej dynamiky a Pick Up komunít.
ŠKOLA ZVÁDZANIA Elite - ako osloviť, zvádzať a baliť ženy ? Aktívne zoznamovanie, zvádzanie, dating a milostný život. Kurzy, semináre, workshopy, poradenstvo a koučing. Všetko z oblasti sociálnej dynamiky a Pick Up komunít.

187 followers
About
Posts

Post has attachment
KNIHA - "Ako zbaliť ženu" od oslovenia až po vzťah. Najlepšie tipy a metódy, ako ženu osloviť, zaujať, zbaliť a udržať vo vzťahu. Pre mužov každého veku .-)

Post has attachment
Umenie Zvádzania - ponuka individuálneho a skupinového koučingu školení a kurzov pre mužov každého veku. Naučte sa ako ženy zaujať, zabliť a zviesť v našej škole zvádzania .-)

Post has attachment
Sexuálny nesúlad - muži a ženy
Riadi sa ľudská sexualita jednotvárnym, ustáleným a navyknutým vzorcom správania? Predstavuje pravidelne sa opakujúcu, nemennú a samozrejmú činnosť? Alebo je vari rozmanitou a pestrou aktivitou, neustále sa meniacim tvorivým aktom určovaným samotnou kreatívnou podstatou ľudského ducha? Odpoveď na tieto otázky zostáva pre mnohých ľudí záhadou a aj nejeden významný vedec by mal problémy na ne jednoznačne odpovedať.

Už staroveký Cicero si povzdychol nad skazenosťou ľudských mravov. Jeho klasický výkrik „O tempora! O mores!“ mal síce pôvodne politický podtext, no k našim ušiam dolieha po stáročia cez ústa všetkých mravokárcov sveta. Rovnako ako staroveké i stredoveké ľudstvo počúvame aj my horekovanie nad skazenosťou mládeže, že biblická Sodoma a Gomora sú oproti tomu slabým odvarom, ba takmer nasledovaniahodnou idylou.

Existuje však nad slnko jasnejší dôkaz, že ľudské sexuálne správanie sa po stáročia a tisícročia vôbec nezmenilo. Človek dnešných dní prejavuje svoju sexuálnu aktivitu s približne rovnakou intenzitou a vynaliezavosťou ako jeho praveký predok. No práve jednotvárnosť a stereotyp sú najčastejšími príčinami, ktoré privádzajú ľudí do manželských poradní a sexuologických ordinácií.

Predovšetkým stabilný sexuálny partner sa náhle začne zdať stále rovnaký, opakujúci sa do omrzenia. Dávno vyprchala tá úžasná a fascinujúca milenecká láska na prvý pohľad, zostala len každodenná rutina, šeď periodického obcovania – ten typický stav, ktorý doktor Plzák tak krásne pomenoval termínom manželská dekadencia.

Azda najväčšou chybou, ktorej sa dopúšťajú snúbenci vstupujúci do manželského stavu, je predstava, že všetko bude stále rovnako krásne, horúca a nehynúca láska nikdy nevyhasne a ešte pri zlatej svadbe budú cítiť ten opojný strieborný vietor prvotnej zamilovanosti. Skutočná realita je však úplne iná. Všetky podnety, ktoré vzbudzujú naše kladné city, časom otupejú.

Kaviár a šampanské na raňajky môže predstavovať lákavú potravu milionárov, bude nám chutiť týždeň, možno štrnásť dní, no už o niekoľko mesiacov sa nám pri pohľade na tento vrchol gurmánskeho pôžitku bude ráno mierne dvíhať žalúdok. Ak nás niekto prinúti osem hodín denne pozorovať Monu Lízu, hrozí nám, že nás táto dáma veľmi skoro, mierne povedané, znechutí a budeme zažívať rovnaké pocity ako pán Bartolomeo del Gioccondo z Florencie, ktorý sa vedľa tejto krásavice každý deň prebúdzal.

Pre človeka postihnutého akútnou zamilovanosťou má každý erotický podnet rozmery Mount Everestu. Po objekte svojich citov túži vo dne v noci,a ak by sme použili básnický jazyk, mohli by sme to vedecky nazvať erotickou fascináciou. Mesiace a roky však plynú a akútny stav pozvoľna prechádza do chronického štádia. Neustále rovnaké pohľady, dotyky, pohyby a reči začínajú meniť neustálu túžbu na celkom znesiteľnú prítomnosť, a keď už je tých stereotypných podnetov viac než dosť, môže sa tá znesiteľnosť pozvoľna meniť na neznesiteľnosť.

Čo s tým ?

Ako liečiť partnerskú dekadenciu, ktorá býva javom takým pravidelným, ako keď po lete prichádza jeseň? Na tomto mieste by som si dovolil citovať klasika českej matrimonológie Miroslava Plzáka. Klinickou skúsenosťou sa dopracoval k opatreniu, že v prvej fáze manželskej dekadencie je výhodné naordinovať styk na určité dni v týždni. Nespoľahlivá túžba je tak nahradená spoľahlivou pravidelnosťou a nasledujú stovky ďakovných listov zachránených.

Na prvý pohľad vyzerá takéto opatrenie trochu nepatrične. Ako môžete bojovať proti stereotypu pravidelnosťou? Veď je to ako vyháňať čerta diablom! No verte-neverte, ono to funguje. Doktor Plzák, prirodzene, prispôsobuje frekvenciu stykov veku a dĺžke trvania zväzku. Klasický projekt „utorok a piatok“ je vhodný iba na prvých desať rokov manželstva, potom sa môže nahradiť jedným dňom v týždni a po dvadsiatich rokoch napríklad len jedným dňom do mesiaca.

Druhým liekom partnerského sexuálneho stereotypu a dekadencie je odporučenie, aby žena svojho muža duchaplne, priateľsky, no predsa len neúprosne občas odmietala. Bystrá žena vraj dokáže odhadnúť pravú mieru toho, aby manžela neznechutila a aby dotyčný predsa len nestrácal záujem. Takto možno predísť situáciám, keď manžel „musí“, vo chvíľach, keď „nechce“. Do tejto sexuálnej kuchyne by som si dovolil pridať ešte jeden recept, ktorý spočíva v inovácii sexuálneho programu.

Každý stereotyp sa totiž dá občas pozmeniť. Týka sa to aj takej dlhodobo zakorenenej činnosti, akou je ľudská sexualita. Aj keď sme už predtým spomenuli, že vo vynaliezavosti v telesnom spojení súčasný človek sotva prekoná človeka žijúceho v staroveku, ba dokonca sa v tomto ohľade príliš nelíšime ani od predkov z doby kamennej, napriek tomu je v individuálnom partnerskom vzťahu občas možná nejaká zmena.

To však neznamená, že tu niekoho nabádam na krkolomné koitálne polohy, ktoré predstavujú akútny útok na pohybový aparát, vyžadujú si ohybnosť hadej ženy alebo hrozia prolapsom medzistavcovej platničky. Občas však nezaškodí pozrieť si dajaký skvost pornografickej kinematografie. Samozrejme, nemusíte hneď všetko kopírovať, no ako inšpirácia to poslúži. Najužitočnejšie je, ak si partneri video pozrú spoločne.

Ďalším prvkom, ktorý môže do vašej sexuality priniesť značné oživenie, je používanie niektorých erotických pomôcok. V našich krajinách panuje k týmto predmetom akási zakorenená nechuť, a tak sa predávajú takmer potajomky. V čitateľskej ankete jedného časopisu sa čitatelia jednohlasne vyjadrovali v tom zmysle, že sexuálne pomôcky sú pre „úchylákov“, nanajvýš boli ochotní pripustiť ich masturbačný účinok.

Tieto predmety však pritom môžu často slúžiť ako vítané spestrenie partnerskej sexuálnej aktivity. Predovšetkým vhodne tvarované vibrátory bývajú zaujímavou hračkou pre páry v rôznom veku. Pod vplyvom prístrojovej techniky sa partnerská dekadencia roztápa ako sneh na jarnom slnku.

Existuje ešte jeden škodlivý termín, ktorý pôsobí ako kvasnice v ceste manželskej dekadencie a následne vykysne do poriadneho konfliktu. Týmto termínom je takzvané „plnenie manželských povinností“. Každý si pod týmto pojmom totiž predstavuje niečo iné. Ak sa žena od muža dožaduje takéhoto „plnenia“, väčšinou máva na mysli buď sexuálnu výkonnosť, alebo domáce práce.

Oboje je, pochopiteľne, zle. Ani súlož, ani vysávanie kobercov sa totiž nesmie chápať ako povinnosť. Manželstvo sa potom mení na galeje a tragický koniec na seba nenechá dlho čakať. Hlavným predpokladom sexuálneho zdravia je teda úprimná partnerská každodenná snaha o vzájomnú toleranciu a vychádzanie si v ústrety. Ľahko sa to povie, ťažšie sa to urobí. Výsledok však stojí za to .-)
Photo

Post has attachment
Žena a muž - dva rôzne sexuálne svety

Je nám všetkým jasné, že napriek všetkým tlakom na rovnosť pohlaví sú niektoré funkcie nášho tela – a teda aj ich rozdielnosti – biologicky dané. Medzi tieto biologické danosti patrí do určitej miery aj sexualita. Muž má penis, žena vagínu. Muž má pohlavný hormón testosterón, ktorý ho nabíja sexuálnou energiou – drajvom, žena má ženské pohlavné hormóny – estrogény, progesterón – ktoré ju biologicky podmieňujú otehotnieť, vynosiť potomka a starať sa oňho. Sexualitu teda do značnej miery určuje biologické nastavenie. Veľakrát sa hovorilo aj o tom, že mužská sexualita je oveľa jednoduchšia, mužovi stačí lusknúť prstami a je vzrušený, zatiaľ čo žena potrebuje dlhú predohru. Ale potom, a to úplne oprávnene, sa ozývajú hlasy žien, že aj ony občas majú úplne „biologickú“ chuť a chcú si jednoducho rýchlo zasúložiť bez akejkoľvek predohry.

Ako to teda je?

Keď opisujeme mužskú a ženskú sexualitu, opisujeme ju všeobecne, podľa väčšiny ľudí jedného či druhého pohlavia, podľa väčšiny prípadov. To znamená, že v obidvoch skupinách – mužov i žien – sa vyskytujú muži, ktorí nie sú biologicky takí pudoví a na svoje vzrušenie potrebujú predohru či dostatočné množstvo podnetov, rovnako ako sa vyskytujú ženy, ktoré sú vzrušené ihneď a predohry nepotrebujú. A to môže platiť nielen pre rôzne ženy a mužov, ale aj v rôznych časových obdobiach pre obe pohlavia. Všeobecne je ženská sexualita predsa len komplikovanejšia ako mužská. Obe sexuality sa dajú prirovnať k požiaru. Muž vníma požiar ako stav ohrozenia, takže je skôr hasičom, ktorý je pripravený na akciu v priebehu troch sekúnd. Naopak, žena je skôr ako oheň, ktorý začína horieť pomaly, ale keď má dobré podmienky, „vybuchne“ do plápolajúcej vatry.

Ak teda vynecháme výnimočné situácie, ako sú stavy zamilovanosti, odlúčenia či hormonálneho návalu, a nebudeme hovoriť o ženách, ktoré majú biologicky danú zvýšenú sexuálnu túžbu, v bežných každodenných starostiach mnoho erotických podnetov nie je. Máloktorú ženu dlhodobo „tlačí“ biologická túžba po sexe, a teda jej iba sexuálna stimulácia nestačí. Žena sa potrebuje preladiť kognitívne – myšlienkovo i emočne. Zabudnúť, že treba kúpiť maslo, upratať a pripraviť deťom desiatu, ale väčšinou potrebuje aj nejakú emočnú spolupatričnosť, lásku. Všeobecne ženy viac riešia vzájomný vzťah partnerov, premýšľajú o rôznych nedorozumeniach a nedoriešených sporoch, bývajú ovplyvnené nejakým pocitom, ktorý nedokážu pomenovať, ale môže vyplývať z konfliktu medzi partnermi, ktorý si vôbec neuvedomujú. To všetko ovplyvňuje náladu ženy, čo má za následok jej pripravenosť milovať sa. Teda kým sa oheň – žena – rozhorí, chvíľu to trvá. Niektorá žena potrebuje fyzickú predohru (maznanie), iná sa potrebuje porozprávať alebo hoci vliezť do vane a vychutnávať ticho.

Ženu je aj oveľa ľahšie pri vzrušení vyrušiť. Muž, ak je už raz vzrušený, nedokáže tento stav ovládať vôľou. Preto keď vo vedľajšej miestnosti zaplače dieťa, muž pokojne ďalej pokračuje v intímnych hrách, pričom žena pravdepodobne úplne stratí záujem (samozrejme, aj v tejto situácii sa každá partnerka môže prejaviť inak, príklad je ilustratívny).
Ženy sú navyše oveľa väčšmi náchylné na rôzne ochorenia – napríklad mykózy, ktoré môžu sexuálny styk veľmi znepríjemňovať. Samozrejme, ani ostatné fyzické stavy ako bolesť, choroba či únava neprispievajú k prirodzenej biologicky podmienenej sexuálnej túžbe. V porovnaní s mužskou sexualitou má však tá ženská jednu veľkú výhodu.

Žena môže začať s mužom súložiť bez toho, aby bola celkom vzrušená a roztúžená, pretože sa k tomu napríklad rozhodne z úplne iného dôvodu. A môže sa stať, že počas milovania sa naozaj vzruší a dosiahne orgazmus. Pritom muž vo chvíli, keď nie je naozaj vzrušený, erekcii nerozkáže. Aj jeho prípadná dysfunkcia – napríklad porucha erekcie či predčasná ejakulácia – je pre sexualitu páru oveľa väčší problém a aj častejší, než prípadná sexuálna dysfunkcia ženy, okrem bolesti.

To všetko sú teda všeobecné princípy, ktoré prispievajú k nižšej sexuálnej túžbe na strane žien. Ale zníženú apetenciu môže pociťovať aj muž. A nemusí to vždy byť príznak nejakej choroby (napríklad zníženej hladiny testosterónu či sexuálnej dysfunkcie). Čo teda robiť, keď jeden z partnerov sex výrazne odmieta, nepociťuje naň chuť, má znížené libido alebo sexuálnu apetenciu ? Najprv treba starostlivo pátrať po príčine. Fyzickou príčinou môže byť únava, vtedy je namieste hovoriť s partnerom o zmene životného rytmu, inom rozdelení povinností, zvládaní pracovného stresu.

Ďalšou možnou príčinou zníženej chuti na sex môžu byť rôzne gynekologické zápaly alebo stále ešte nezahojené popôrodné ranky, ktoré často bolia. Mužom porucha erekcie môže spôsobiť aj začarovaný kruh, strach z ďalšieho zlyhania, vyhýbanie sa sexu a partnerke. Všetky zdravotné ťažkosti je možné a vhodné riešiť s lekárom a väčšina z nich je veľmi dobre odstrániteľná.

Druhým veľkým „balíkom“ možných príčin sú psychické či psychologické dôvody. Tento balík je oveľa náročnejší, a to predovšetkým na spôsob, ako odhaliť príčinu a následne ju vyriešiť. Zoberme si napríklad situáciu žien po pôrode detí, ktoré celkom stratili chuť na milovanie. Dôvodov môže byť veľa: môžu sa cítiť ponížené a nepekné po nedávnom pôrode alebo pre prípadnú zmenu postavy, môžu pociťovať podvedomú zlosť na partnera, že za ich súčasný stav vlastne môže on... (Hoci sa nám to takto explicitne napísané zdá pritiahnuté za vlasy, naša psychika niekedy naozaj funguje zvláštnym spôsobom.)

Môže fungovať aj úplne nereálny a neadekvátny strach z ďalšieho otehotnenia, hoci antikoncepcia je spoľahlivá. Ale aj samotná zmena, keď žena väčšinu času trávi doma s deťmi, nemá napríklad už obdiv svojich spolupracovníkov, prirodzený kontakt s inými dospelými ľuďmi, pre ktorých by mohla byť potenciálne príťažlivá, môže – opäť na úrovni podvedomia – spôsobovať sexuálnu „depresiu“. Aj množstvo malých nedorozumení s partnerom, ktoré si vlastne ani presne neuvedomujú a neopisujú, môže prispievať k nechuti na sex, najmä pokiaľ sa nechuť týka iba vlastného partnera, hoci chuť na sex sama osebe tu je.

Všetky tieto príčiny vyzerajú na jednej strane smiešne či dokonca úplne nezmyselne, na druhej strane sú vo svojom dôsledku veľmi nebezpečné. Čo to vlastne znamená pre partnerstvo, keď žena je podvedome nahnevaná na partnera pre úplne nereálny dôvod a partnerský pár sa odcudzuje? Je to skutočne nebezpečná situácia, ktorá môže partnerov priviesť do bodu, keď sa už konflikt medzi nimi dvoma nedá odstrániť. Čo teda robiť, keď chcem naše partnerstvo zachrániť? Niektorí ľudia si dokážu so svojou situáciou poradiť sami, ale pre mnoho párov je nájsť skrytú príčinu, ktorú si neuvedomujú, veľmi zložité. V týchto prípadoch môže pomôcť odborník na medziľudské vzťahy (psychológ, psychiater či sexuológ).

Často stačí takúto skrytú zlosť či strach pomenovať a emócia, ktorá je s ním spojená, sa sama odplaví a partnerom sa uľaví. Niekedy je situácia zložitejšia, vyžaduje si spoluprácu obidvoch a prípadne i nejaké zmeny v spolužití. Je tu však veľká nádej na vyriešenie. Ak sa však nijakú z uvedených príčin nepodarí objaviť a sexuálna túžba je rozdielna napríklad iba z biologickej podstaty oboch partnerov, je vhodné riešiť situáciu kompromisom. Kompromis neznamená ústupok jedného voči druhému a napríklad „mu podržať“ alebo „to chvíľu vydržať". Ochota milovať sa nie je to isté ako „tak mu teda dám“.

Sex je emotívna záležitosť, a ak jeden k tomu pristupuje iba technicky, druhý partner si situáciu nevyhnutne vôbec neužije. A opäť sme v začarovanom kruhu, keď ten, kto „drží“, k tomuto aktu začne mať ešte väčší odpor, a ten, pre ktorého sa „to“ robí, z „toho“ nič nebude mať. V zásade ide o to, aby sa našiel súlad, aby partner s menšou sexuálnou apetenciou bol ochotný milovať sa častejšie, ako je preňho prirodzené, a partner s vyššou chuťou na sex zo svojich potrieb adekvátne zľavil. Prebytočné sexuálne napätie je najlepšie riešiť masturbáciou alebo vhodnou fyzickou aktivitou.
Photo

Post has attachment
Investujte do seba – žite svoj vlastný sen každým dňom

Na to, aby ste sa pohli z miesta kde ste, na miesto, kde by ste chceli byť, je dôležite vedieť, kde by ste vlastne chceli byť. Mať jasno v tom, čo chcete robiť, čo chcete mať a čím chcete byť. Inak povedané, musíte poznať odpoveď na otázku:

„Ako podľa vás vyzerá úspech?“. „Čo by sa malo stať, aby ste cítili, že ste našli naplnenie svojho života?“. Vy sami si musíte stanoviť, čo pre vás znamená uspieť v živote, pretože len vy sami viete, čo naplní vaše srdce uspokojením a spôsobí, že váš život bude stáť za to.

„Nevyhnutným prvým krokom k získaniu vecí, ktoré od života chcete, je rozhodnúť sa, čo chcete“. Vo chvíli, keď si zadefinujete, čo pre vás „úspech“ znamená, uvidíte, v čom by ste mali pridať a v čom ubrať, aby ste začali budovať svoj ideálny život. A uvedomíte si, že vašimi najväčšími prekážkami, ktoré vám bránia uskutočniť svoje sny, sú všetky vaše obľúbené výhovorky.

Zabudnite na rady typu: „Musíš“.....“Mal/a by si“. Nerobte veci len preto, že tým potešíte niekoho iného. Vždy sa pýtajte sami seba: „Chcem to naozaj ja?“. Nesnívajte sny nikoho iného, iba svoje vlastné. Začnite tým, že si vytvoríte svoju víziu. Osobná vízia je vaša predstava o tom, ako by mal vyzerať váš ideálny život niekedy v budúcnosti. Pri jej tvorení si predstavujte, že nie ste ničím obmedzení.

Predstavujte si, že máte všetky peniaze, prostriedky, inteligenciu, vzdelanie, skúsenosti, zručnosti, nadanie a kontakty na celom svete. Predstavujte si, že môžete byť, mať alebo urobiť čokoľvek, čo chcete. Je to podrobný popis toho, kam sa chcete dostať, popis vášho cieľového miesta a spôsob, ako ho vnímate. V tomto štádiu nie je dôležité vedieť, ako sa tam dostanete.

Potrebujete mať len jasno v tom čo to je a kde to je. Ako by vyzerali rôzne oblasti vášho života: vaša finančná situácia (Koľko budete zarábať?, Aký bude váš životný štýl?, Kde budete bývať?, Na akom aute budete jazdiť?, Aký musí byť stav vášho konta?, Koľko budete sporiť ?), vaša kariéra (Čo budete robiť?, Kde budete pracovať?, S akými ľuďmi chcete pracovať?, Aké chcete mať kompetencie?, Aké schopnosti a zručnosti budete mať ?,
Akú pozíciu by ste zaujímali vo vašom odbore?), váš rodinný život (S kým by ste žili ?, Kde a ako by ste chceli žiť?, Aký životný štandard si budete užívať ?, Ako budú vyzerať vaše vzťahy ?), vaša fyzická kondícia a zdravie (Ako sa cítite a vyzeráte ?, Aká bude vaša ideálna postava ?, Aká bude vaša kondícia a zdravotný stav ?), ako by ste trávili voľný čas a čas s komunitou (Čo by ste chceli robiť cez víkendy?, Koľko voľných dní v roku by ste chceli mať?, Aké sú vysnené miesta ktoré chcete navštíviť ?), akú ďalšiu schopnosť či zručnosť budete mať. Navrhnite si pre seba dokonalý život.

Neuviaznite v momentálne existujúcej prítomnosti, predstavte si, čo všetko by bolo možné. Uistite sa, že viete, čo skutočne chcete skôr, ako sa rozhodnete, čo z toho je možné.

Máte možnosť meniť svoj život k lepšiemu. Vyťažte teda zo svojho života maximum !


Photo

Post has attachment
Ste pánom svojho života

Celý život je o komunikácii s ľuďmi. Ako poradca a kouč v Škole zvádzania som mal možnosť spoznať rôzne ľudské príbehy. Naučil som sa nielen počúvať, ale najmä načúvať ľudskému potenciálu a v správny čas položiť správnu otázku a získať to kľúčové. Je to podobné, ako keď dnes načúvam klientovi, aby som pre neho zorganizoval „ten správny“ event.

Celý môj život ma ľudia žiadajú o radu či môj pohľad na vec. Bolo len otázkou času, kedy ma to zaveje ku koučovaniu. Dnes pomáham ľuďom objaviť samých seba a ich potenciál nasmerovať k dosahovaniu cieľov. Mnohé rozhovory majú spoločnú jednu vec – ľudia snívajú o šťastí a úspechu. V mnohých prípadoch však ostáva iba pri snoch. Imaginárny svet sa nikdy nepremení na reálny cieľ. Ako je to možné ? Prečo sú niektorí ľudia úspešnejší ako tí ostatní ?

Vo všeobecnosti sa dá povedať, že úspešní ľudia robia veci inak, myslia inak o sebe, o svojich životoch a o svojich peniazoch a majú iné návykyako neúspešní ľudia. Každý človek je jedinečný a jedinečné sú aj jeho predstavy o úspechu. Každý človek je expertom na svoj vlastný život a každý si vie najlepšie zodpovedať na svoje otázky. Často je však problém v tom, že si otázky ani nepoložíme, a tým pádom netušíme, čo nám odborník na náš život - teda MY - poradí.

Viete čo vás brzdí v tom, aby ste sa pohli z miesta kde ste teraz, na miesto, kde chcete byť ? Viete, čo v živote chcete dosiahnuť? Týždeň čo týždeň vám budem predstavovať „brzdy úspechu“, budem o nich s vami diskutovať, budem vám klásť otázky, aby ste si nachádzali vlastné odpovede a ukážem vám možnosti, ako danú brzdu „odbrzdiť“ a šliapnuť na plynový pedál vášho úspechu. Ešte predtým, ako celý seriál už budúci týždeň odštartujeme, bol by som rád, keby ste vedeli, v čo verím:

1. Každý človek môže prežiť život spôsobom, ktorý si sám určí.
2. Každý človek má potenciál a ten nemá hraníc.
3. Každý človek je expertom na svoj život.
4. Každý človek má v sebe zakódovanú odpoveď na otázku, čo mu poskytne šťastie.
5. Každý človek má osobnú silu, potrebnú k tomu, aby tieto vnútorné odpovede premenil na skutok.
6. Cesta k úspechu je dôsledkom uplatňovania návykov, ktoré vedú k úspechu.
7. Každý človek dokáže motivovať samého seba k činu a vytvoriť si tak z motivácie samého seba návyk.

Na budúci týždeň sa budeme rozprávať o nevyhnutnosti prebrať za svoj život 100% zodpovednosť. Čo to znamená, prebrať zodpovednosť, a prečo je to pre náš život také dôležité. Ak máte chuť, urobte si ešte predtým jedno nenáročné cvičenie:

1. Vyberte jeden úspech, ktorý ste dosiahli vo vašom živote, niečo, na čo ste skutočne hrdí a odpovedzte si na nasledujúcu otázku:„Komu alebo čomu vďačím za svoj úspech ?.“
2. Pozrite sa na súčasnú situáciu a zhodnoťte kde sa nachádzate. „Z akého dôvodu sa podľa vás nachádzate práve tam, kde sa nachádzate? Kto je za to zodpovedný, alebo čo je za to zodpovedne ?“

Photo

Post has attachment
Ako správne rozpáliť muža - pre ženy

Vyznajte sa na mape mužského tela i so zaviazanými očami. Bude si vás navždy pamätať .-)
Oči
Každé zvodné divadlo v mužskom mozgu zaktivuje oblasť, ktorá riadi sexuálne pudy. Preto striptízom alebo zvodným tancom muža vydráždite rýchlejšie a silnejšie než dotykmi alebo slovami. Pri milostnej predohre mu doprajte pastvu pre oči a pri prenikaní ho zblízka hypnotizujte. Nie ste si istá, či sa mu to páči? Všímajte si jeho zreničky, ktoré sa pri vzrušení roztiahnu. Predveďte mu striptíz, zhorí od vášne !

Nos
Pri vzrušení sa mu nos prekrví, a pretože je nabitý nervovými zakončeniami, reaguje veľmi citlivo na dotyky. Prechádzajte mu perami po hrane nosa alebo sa k nemu skloňte a riasami ho pošteklíte na špičke nosa. Zaujímavosť: Vrcholne roztúženého muža spoznáte podľa toho, že dýcha ústami. V stave milostnej pohotovosti sa mu totiž zdurí nosová sliznica, a tak sa mu ťažko nasáva vzduch.

Srdce
Keď sa muž ženie za orgazmom, bije mu srdce čoraz rýchlejšie. Príroda mu velí, aby sa čo najrýchlejšie dostal do varu a bleskovo dosiahol orgazmus. Vy ale možno túžite po dlhšom a pomalšom tlení, a preto mu nedovoľte, aby nabral pretekárske tempo. Keď každých pár minút zmeníte polohu, mužné srdce bude búchať pomalšie a zabrzdený rýchlik si potom užije oveľa silnejší a dlhší orgazmus. Kým v pokoji mu srdce bije šesťdesiatkrát až deväťdesiatkrát za minútu, pri vyvrcholení zrýchli na sto osemdesiat až dvesto úderov. Za desať až pätnásť minút sa vráti do normálneho tempa.

Stehná
Keď sa muž vzruší, celý rozkrok je razom citlivejší a zo všetkého najviac vnútorná strana stehien, kde má tenšiu kožu. Pred milovaním preto zasypte celú oblasť bozkami alebo ho šteklite končekami vlasov. Po vyvrcholení do nich môže dokonca dostať kŕč, takže mu ako bodku na záver urobte masáž stehien.

Adrenalínové žľazy
Keď sa váš partner pustí do erotického zápolenia, do krvi sa mu uvoľní obria dávka hormónu adrenalínu, ktorý zrýchľuje dych, zvyšuje tlak a rozširuje pľúca. V tú chvíľu si pripadá neodolateľný, lomcuje ním energia a opúšťajú ho zábrany. Nečudujte sa, keď zrazu začne hovoriť ako kočiš alebo vám uprostred vášnivej akcie tľapne po zadku. Pokojne mu to odplaťte rovnakou mincou.

Brucho
Prečo ho pri pohľade na sexi ženu šteklí v bruchu, ako by mu v žalúdku poletovali motýle? Za všetko môžu cievy v žalúdku, ktoré sa pri vzrušení stiahnu a vypudia krv smerom k penisu. Aby ste slastné svrbenie zosilneli, putujte mu špičkou jazyka od podbruška k pupku a potom zase späť.

Hruď
Vo víre vášne sa mu krv nahrnie zo svalov do podkožia, takže mu hruď sála ako žeravé kachle a pokožka je citlivejšia. Súčasne mu stvrdnú aj bradavky. Keď ich začnete ohľaduplne sať, bude zažívať slastné blaho.

Photo

Post has attachment
Flirt a zvádzanie - baleni bez slov

Napadlo by vám, že niekedy stačí len úsmev či gesto a môže z vás byť úplne „paf“? Niekedy stačí len pohľad alebo úsmev. Uprený pohľad či veľavýznamný úsmev. To všetko môže byť oveľa účinnejšie než siahodlhé debaty. Reč tela je veľmi efektívna, niekedy viac ako to, čo vyslovíte. Platí to odjakživa, no málokto si to uvedomuje. V pohybe je príťažlivosť, vzrušenie, napätie, ktoré slová dokážu len ťažko opísať. Naučte sa spolu s nami hovoriť jazykom bez slov! Naučte sa stratégiu zvádzania a reči svojho tela

1. Ach ten úsmev !
Naozaj to funguje. Platí to stále: muži milujú usmievavé ženy. Ak sa budete mračiť, nikdy si vás nevšimne.
2. Reč tela: tanec!
Či už s ním alebo bez neho. Nemáme na mysli striptíz, či nejaké chtivé zvádzanie. Ak je príležitosť, zatancujte si, či už s ním alebo bez neho. Pohybom v rytme hudby ukážete svoju náruživosť a v rovnakej chvíli sa uvoľníte.
O čo mu ide? Spoznáte to už na prvej schôdzke!
3. Letmý dotyk
Keď pôjde objekt vášho neutíchajúceho záujmu okolo vás, celkom nenápadne sa ho dotknite. Otrite sa o neho ramenom, alebo sa len tak „nechtiac“ dotknite jeho ruky. Elektrirzujúce, nemyslíte?
4. Ukážte na neho prstom
Ste niekde medzi ľuďmi a nemáte možnosť sa k nemu dostať? Ukážte na neho prstom ! Ak sa na vás prekvapene pozrie, usmejte sa, pozrite mu rovno do očí a prilákajte ho k sebe. Určite príde.
5. Taktika so psom
Stretli ste ho na ulici a má so sebou psa? Tak ho pohladkajte (toho psa...)! Zviera odbúrava nervozitu a odštartuje konverzáciu!
6. Moderné sociálne siete
Jednoduchá rada na koniec. Nájdite si ho na sociálnej sieti, požiadate o priateľstvo. No počkajte, kým vám napíše sám...

Photo

Post has attachment
Umenie zvádzania žien | BLOG pre MUŽOV

Rubrika nášho nového Blogu je určená oblasti osobného rozvoja. Tým, ktorí sa vydali na cestu hľadania. Je určená všetkým, ktorí cítia, že na terajšej ceste nezískavajú od života všetko a majú prirodzenú potrebu - príjmať a odovzdávať viac.“

Stretnúť, zoznámiť sa, začať tvoriť a budovať vzťah s tým druhým človekom - s mužom, ktorý sa stane ich partnerom (....mileneckým, životným, priateľom...).

Príspevky sa budú dotýkať tém úzko súvisiacich s oblasťou zamerania našej agentúry - osobnostným rozvojom, vzdelávaním, zoznamovaním, vzťahovým poradenstvom, zvádzaním, milostným životom, balením, dateeingom, randením..., jedným slovom širokou oblasťou mužsko - ženského sveta.

Ozrejmíme si postupne pojmy akými sú osobný rozvoj, komunikácia, medziľudské vzťahy, typológia ľudí, temperamenty, Pick Up, sociálna dynamika...... . Neskoršie prejdeme k pojmom vychádzajúcich z praktického života napr. oblasti – datingu (teda nadväzovania známostí, možnosti zoznamovania sa) - prvý kontakt, oslovenie, rozhovor s partnerom, vytvorenie pozitívnej atmosféry, vytvorenie blízkosti, ....až po postupné budovanie vzťahu. V neskorších lekciách sa pozrieme na to, čo vzťahu prospieva, a ....čo ho na druhej strane tlmí či obrazne povedané zabíja.“

Dúfame, že Vás úvodné slová zaujali a spoločne sa tak budeme môcť pustiť do „štúdia“ - nielen teórie, ale aj predovšetkým praxe.“ Silnú komunitu ľudí slobodných vo svete spája jedno – túžba, silný motív stretnúť druhého človeka - partnera, s ktorým budú môcť zdieľať, prežívať, odovzdávať aj príjmať - ...skrátka kráčať životom šťastným a plnohodnotným.

Jednou z ciest môže byť aj vzájomné spoznávanie prostredníctvom agentúry ŠKOLA ZVÁDZANIA Elite. Napíšte nám, alebo o nás - budeme radi, ak svoje myšlienky, názory a podnety prezentujete.

Viac informácii: http://seduction.sk/index.php
InfoLinka: + 421 949 142 051

Post has attachment
**
Ranná masáž     Cŕŕŕŕn... každodenné ranné vstávanie
s príjemnou zvučkou môjho budíka. Vždy si ho nastavím aj dve hodiny
dopredu. Milujem totižto keď si môžem dopriať rannú sprchu. Príjemné ranné
ochladenie a namočenie celého tela. Ešte radšej mám keď si dá...
Wait while more posts are being loaded