Profile cover photo
Profile photo
Łukasz Dec
507 followers -
E-commerce specialist
E-commerce specialist

507 followers
About
Posts

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Sylwester w Fabrice
479 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
W zeszłym tygodniu produkowałem się na temat innowacji i chyba się spodobało, więc dziś ciąg dalszy tematu. Trochę o narzędziach, ograniczaniu kosztów, Japończykach i takich tam. Pojawił się też nowy przycisk do klikania, ten z Google+. Enjoy. 

#innowacje   #ecommerce  
Add a comment...

Post has attachment
Ostatnio pisałem bardzo konkretnie na temat +Comarch ERP Pulpit Kontrahenta, tym razem trochę luźniej, o wdrażaniu innowacji ułatwiających życie pracownikom. W sam raz na piątek, piąteczek. Przy okazji zmienił się trochę wygląd artykułów i znając życie będzie się zmieniał przy każdym kolejnym tekście. Tydzień to bardzo optymalny czas, żeby coś przestało mi się podobać. 

#innowacje #praca #it
Add a comment...

Post has attachment
Zakładając Creatorium.co chciałem bardzo mocno oprzeć je na współpracy z firmami korzystających z oprogramowania +Comarch ERP  Po kilkunastu tygodniach mogę śmiało powiedzieć, że decyzja była słuszna bo to trochę ziemia niczyja i niewiele osób ogarnia temat projektowania takich rzeczy.

Ale są ku temu powody - Comarch poza całą swoją zajebistością daje też olbrzymie pole do popisu w kwestii narzekania na ich mocno skostniałe metody. Póki co fajnie obserwuje się taki kontrast między fikuśnymi i ślicznymi usługami i aplikacjami do prokrastynacji, a ciosanym siekierą biznesowym światkiem 

Dlatego też dziś zacząłem sobie pisać na ten temat. Raczej mocno hermetycznie, więc scrollując swoje walle nie traktujcie tego jako zamiennik dla Kwejka czy JoeMonstera. Ale jeśli sami macie coś wspólnego z byznesami to myślę, że będzie w sam razik.
Add a comment...

Post has attachment
Zacząłem dziś uzupełniać swoje portfolio na Behance. Właśnie poleciała tam pierwsza, pokaźna prezentacja projektu dla Gamatronic. #behance   #portfolio  
Add a comment...

Post has attachment
1 lipca szykuje się u mnie sporo zmian i chyba największy karierowy milestone, na jaki do tej pory się porwałem. Kończy się poznański rozdział i zaczyna kolejny - w Bydgoszczy. Jednocześnie Creatorium, które założyłem prawie dwa lata temu, wreszcie rozwinie skrzydła i z jednoosobowej działalności przekształci się niedługo w małe studio z dużymi planami na przyszłość. Jeśli macie ochotę, możecie zostawić swój adres e-mail na http://creatorium.co/, żebym za dwa tygodnie mógł Wam pospamować na temat tego, co będzie się działo dalej. Stay tuned!
Add a comment...

Post has attachment
Muzyka klasyczna w japońskim wydaniu. Można? Można.
Add a comment...

O w mordeczkę, ale tu remont zrobili. No całkiem przyjemnie teraz. Ale i tak nie będę zaglądał częściej niż 3 razy w roku.
Add a comment...

Post has attachment
Widzieliście kiedyś, jak biegają wielbłądy? Mnie właśnie uświadomił +Krzysztof Rudkowski
Add a comment...

Trochę nie rozumiem tempa, w którym dodajecie mnie do kręgów. Ale miło mi, kurde, no nie da się ukryć.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded