Profile cover photo
Profile photo
Üllar Kruustik
Optimist laulab isegi siis, kui tema laul on lauldud.
Optimist laulab isegi siis, kui tema laul on lauldud.
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Avalik kiri koos "sooja õhu teooriaga".

Neid ridu  lugedes on Sul palju valikuvõimalusi nagu elus ikka. Sa kas jätad selle lingi all oleva kirja lugemata ja lähed eluga edasi, raiskad oma elust paarkümmend minutid temaga tutvumiseks, kehitad õlgu ja lähed ikka eluga edasi või peale väärtusliku aja kulutamist süvened natuke veel ja lähed ka eluga edasi. Võib tunduda, et sõltumata sellest, millise alguse valid, on tulemus näiliselt sama, kuid ometi pole see nii …

Lingis oleva avaliku kirja tekkepõhjus on meie „kvaliteetajakirjanduse“ ja koos sellega ka kogu ümbritseva ühiskonna üha süvenev „lumepimedus“. Päästikuks sai ühes hiljutises „Äripäeva“ juhtkirjas kirjapandud ülim tobedus ja kuna mul oli ka eelnevalt pistmist sama ajalehe „vaimusähvatusega“, otsustasin mõningad oma mõtted ja ettepanekud praegusest elust-olust kirja panna. Kuna aga sahtlisse kirjutamine pole hea mõte, sest kunagi kooliajal sinna kirjutatud paar luuletust on ajahamba poolt olematuks hekseldatud, ei soovi ma sama saatust manuses olevale kirjatööle. Mitte et mu toonased luuletused või see praegune kirjatöö ehk üldse midagi mõistlikku kujutaksid, aga no see on juba Sinu otsustada, hea lugeja.

Üritasin lasta seda kirja „Äripäeval“ avaldada, kuid tulemusteta, mida oligi oodata ja mille ebaõnnestumises mul sugugi kahju ei ole. Kui tahad teada miks, siis ainult küsi.
Add a comment...

Post has attachment
Kui ei osale, pole mingitki võimalust ... :)
Add a comment...

Post has attachment
6. juunil sai 30-ne aastaseks vana hea Tetris.

Selle tähtpäeva raames oleks vast paslik jagada mõni aeg tagasi ühte programmeerimiskeskkonda katsetades valminud Tetrise klooni, mille nimeks sai meie praeguses igapäevaelus nii massiliselt levinud tegude olemus - Totrus.

Kuna üksikindiviidil ühiselust totruse kaotamine on pea ilmvõimatu, siis ehk aitab see pisike mänguke virtuaalmaailma abiga natukenegi frustratsiooni leevendada. Ja kui ei aita, ega siis pole ju ka katki midagi. Kõik on nii nagu ennegi - alati saab hullemaks minna. Aga abi on alati lähemal kui arvatagi oskaks - mõnusat peatset lõõgastavat ja totrusi unustavat alkoholitarbismist linnaroheluses!

P.S.
Kes mängu kohta rohkem tahab teada, siis F1 klahv on abiks, kui oled ta juba käima lasknud.

Totrus ei ole mitte esimene omataoline. Kunagi aegade hämarustes oli olemas ka DOS-is tehtud eestikeelne Tetrise kloon Totrus, mis selle siin jagatava Totruse valmistajale oli ilmselt üheks esimeseks kokkupuuteks PC-arvuti mängumaailmaga. :)

Edukat tabelitepurustamist!

Totruse saate alla laadida siit: http://goo.gl/m6tz5g
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded